KARIÉRA

Máte-li zájem o některou z níže inzerovaných pozic nebo zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání v naší společnosti, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem na jeden z níže uvedených kontaktů.

Vždy, prosím, uvádějte pozici, na kterou reagujete nebo obor, ve kterém hledáte uplatnění!
Pokud tak neučiníte, budeme nuceni Vámi zaslaný životopis skartovat.

Kontakty

rehulkova@silnicemorava.cz

adresa:

  SILNICE MORAVA s.r.o.
  personální oddělení
  Čsl. armády 1112/27A
  794 01 Krnov

Děkujeme za Váš zájem.

Personální oddělení

Aktuální nabídka pracovních míst

1. ROZPOČTÁŘ / PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Popis pozice v týmu:

Hledáme člověka do kolektivu obchodního oddělení na pozici rozpočtář / přípravář staveb, ideálně s praxí v oboru, případně v oboru příbuzném (např. pozemní stavby / stavby mostů / stavby inženýrských sítí). Rádi Vám pomůžeme s přechodem třeba od pozemních staveb ke stavbám dopravním.

Co Vás čeká:

Náplní Vaší práce bude příprava rozpočtů, především dopravních staveb. V rámci této činnosti budete kalkulovat přímé náklady na realizaci vlastními kapacitami naší společnosti, poptávat subdodavatele prací, dodavatele materiálů a budete zodpovědní za kalkulace nákladů na realizaci dopravních staveb. Dále budete poskytovat podporu výrobnímu týmu, např. objednávat materiály, připravovat soupisy prací a poklady pro fakturaci provedených prací, spolupracovat se subdodavateli.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalost rozpočtování staveb (ať už přímo dopravních nebo v dalších, příbuzných oborech). Vyžadujeme schopnost samostatného uvažování (to ale neznamená, že Vám neporadíme, nepomůžeme nebo Vás nezaučíme) a samozřejmostí je minimálně uživatelská úroveň práce na PC v administrativě (tj. MS Word, MS Excel, Outlook, internet...)

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost a schopnost práce ve stavebním programu ASPE, především v rozpočtování a fakturování staveb. Případná znalost a uživatelská zkušenost s programem BuildPower nebo podobných.

Co Vám můžeme nabídnout

Pohodový kolektiv.

KDE NÁS NAJDETE

Čsl. armády 1112/27a
794 01 Krnov

tel: +420 731 116 499

VÍCE ZDE